305/12
Signeret Qum helsilke tæppe, Persien. Medaljondesign på rød bund. Ca. 1 mio. kn. pr. m2. 21. årh. 123×79.
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Ubrugt.
Tvangssalg, 18. februar 2013
Vurdering
Hammerslag
31 bud