12024/108
Hans Peter Lindeburg (f. København 1854, d. sst. 1932)
Gårdexteriør. Sign. Lindeburg. Olie på lærred. 30×22 cm.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag