12024/​108

Hans Peter Lindeburg (f. København 1854, d. sst. 1932)

Gårdexteriør. Sign. Lindeburg. Olie på lærred. 30×22 cm.

Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag