2441/​1313

Louis Vuitton

“Saumur” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, to rum med i alt tre indvendige lommer og brunt stof for. H. 30 x B. 35 x D. 22 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Nogle lyse ridser på monogram kanvas. Slitage på læderbesætninger. Læderkante er slidte og ødelagte enkelte steder. Skulderstrop er slidt, læderet fremstår hårdt med krakeleringer i og knækket enkelte steder. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

26 bud

1099582 2.500 DKK
992101 (Autobud) 2.400 DKK
1099582 2.300 DKK
992101 2.200 DKK
1099582 2.100 DKK
992101 (Autobud) 2.000 DKK
1099582 1.950 DKK
992101 (Autobud) 1.900 DKK
1099582 1.850 DKK
992101 1.800 DKK
1099582 1.750 DKK
992101 (Autobud) 1.700 DKK
1099582 1.650 DKK
992101 (Autobud) 1.600 DKK
1099582 1.550 DKK
992101 (Autobud) 1.500 DKK
1099582 1.450 DKK
992101 (Autobud) 1.400 DKK
1099582 1.350 DKK
992101 1.300 DKK
1099582 1.250 DKK
992101 1.200 DKK
1099582 1.150 DKK
992101 1.100 DKK
1099582 1.050 DKK
992101 1.000 DKK