2132/192
Fransk bordlampe af grønligt glaseret stentøj, montering af forgyldt bronze. 19/20. årh. H. ekskl. skærm 52 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud