12109/185
Rasmus Nellemann (f. Millinge 1923, d. København 2004)
Komposition. Sign. Rasmus Nellemann 1955. Farvekridt på papir monteret i passepartout. 15×16. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag