1946/​23

To græske ikoner. Biskop. Tempera på træpanel. 29,5×19,5. Samt Fremstilling med to kvindelige helgener. 40,4×25,5. 20. årh.(2)

Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag