2104/112
Antonio Allegri da Correggio, efter, 20. årh.
“Mystic Marriage of Saint Catherine”. Usigneret. Olie på lærred. 79×76.
Behov for let overfladerensning. Én mindre reparation/lap på bagsiden. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag