2048/​120

Karruselhest af bemalet compositmateriale, monteret med stand af jern. 20. årh. H. 153. L. 117.

Fremstår med let alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020

Vur­dering

6.000 kr.

Hammerslag

4.000 kr.

4.000 kr.