2048/120
Karruselhest af bemalet compositmateriale, monteret med stand af jern. 20. årh. H. 153. L. 117.
Fremstår med let alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag