2427/189
Poul Friis Nybo (f. København 1869, d. Vejby 1929)
Kystparti fra Fanø. Sign. Friis Nybo, Fanö. Olie på lærred. 61×86.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
1160127 (Autobud) | ||
901423 | ||
1160127 (Autobud) | ||
901423 | ||
1160127 | ||
901423 |