2434/​20

Engelsk fritstående skrivebord af palisander, front med skuffe, plade med guldtrykt læder, gallerikant af messing, tilspidsede ben på hjul. 19. årh. Kvittering fra Fortnum & Mason Ltd. London medfølger. H. 80. B. 87. D. 55.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke. Finérafslag.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?