2015/841
“Verona”. Pendel med skærme af hvidlakeret metal. Udført hos Nordisk Solar. H. 45. Diam. 70.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skærme med mindre skævheder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud