2125/9077
Fransk etagerebord af rosentræ, med montering af forgyldt bronze. Rokokoform, 19. årh.s slutning. H. 92. L. 86. D. 47.
Almindelige brugs- og alderstegn. Patina.
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag