2139/728
Bordlampe af messing med tre blus, smedet med skønvirkeornamentik i relief samt firkløverformet base. H. inkl. skærmholder 53.
Brugsslitage, herunder ridser og mærker. Fatninger med buler på messing, samt revner i plastik.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud