899/743
Et par franske empire stager af forgyldt bronze, hver med runde hvælvede fodstykker. 19. årh.s begyndelse. H. 28. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper, sølv, porcelæn og glas, 4. december 2020
Vurdering
Hammerslag