1803/156
Ubekendt maler, 19. årh.
Portræt af en herre. Usigneret. Olie på lærred. 31×25.
Krakeleringer. Behov for let overfladerensning. Lærred bør strammes op.
Ældre malerier og møbler, 15. januar 2018
Vurdering
Hammerslag