2043/94
Philip Sadée, efter
“The Potato Gleaners”. Betegnet van Ph. Sadée. Olie på lærred. 58×120.
Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag