Foto endnu ikke klar
891/40
Ole Ring (f. Baldersbrønde 1902, d. Køge 1972)
Vinterdag i landsbyen. Sign. Ole Ring. Olie på lærred. 65×100.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 26. november 2019
Vurdering
Hammerslag