911/​332

Fransk Louis XVI kaminspejl af forgyldt og bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 197. B. 130.

Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag

22.000 DKK