911/332
Fransk Louis XVI kaminspejl af forgyldt og bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 197. B. 130.
Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag