2441/​9062

Svensk skab af almuebemalt træ, buet top med, overdel og underdel hver med to døre bag hvilke faste hylder. 19. årh.s første halvdel. H. 212. B. 137. D. 57.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger. Delvis original bemaling.

I Lyngby
Vur­dering

12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?