2438/934
Gunnar Westman (f. København 1915, d. 1985)
“Spætten”. Dørhammer af jern. Usign. Udført på Morsø Jernstøberi. H. 22. B. 7,5.
I original emballage.
Almindelig brugs- og aldersrelateret patina.
Vurdering
315020 | ||
1145954 | ||
162857 (Autobud) | ||
1145954 | ||
162857 (Autobud) | ||
1145954 | ||
162857 | ||
315020 | ||
839119 |