2045/80
Kinesisk piedestal af hardwood, udskåret med grene og geometriske mønstre, plade af marmor. Ca. 1900. H. 84. B. 42. D. 31.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag