1823/682
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
Komposition. Sign. Poul Anker Bech 94, 373/500. Litografi i farver. Lysmål 74×103.
Mindre folder i papiret. Let smuds under rammen. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design (udskudt), 7. juni 2018
Vurdering
Hammerslag
23 bud