2432/​128

Fremstår med alders- og brugsslitage. Glas med mindre afslag langs hjørner. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Emalje med revner. Nøgle medfølger ikke. Pendul mangler.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?