2138/1286
Ring af delvist forgyldt sterlingsølv. 1974. Str. 46. Vægt ca. 33 g.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud