2439/510
“Salto's Træsnit”, 1940, Fischers Forlag. Signeret og nummereret 547/550. 48 sider. 29,5×21. “Salto Céramique - Tissus inprimés - Art Graphique, Paris 1956”, Exposition a la Maison du Danemark, signeret og nummereret 643/1500 eksemplarer. 30,5×23. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
800608 |