Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
“Ballerina”, 2021. Sign. Voigt Steffensen samt sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 150×140.
Proveniens: Hans Voigt Steffensen, København. Erhvervet her af nuværend ejer.
Original stand.
Moderne malerier, skulpturer og grafik, 17. september 2024