2139/591
Bertil Norén (f. 1889, d. 1934)
Komposition med figurer og hest. Sign. Bertil 17. Gouache og olie på papir. Lysmål 29×40.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag