2005/11
Rektangulært italiensk spejl i ramme af forgyldt træ og gesso. Barokstil, 19. årh.s slutning. H. 110. B. 90.
Ramme med indre afslag. Spejlglasset noget misfarvet pga alder.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud