2143/292
Sabatino de Angelis (f. 1838)
Silén og bacchantinde. Bronze. Signeret og dateret Naples 1882. Vægt 15,100 kg. H. 69 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud