2443/​280

Et par svenske natskabe af hvidmalet træ, hver med skuffe og paneldør, plade af imiteret sten. Gustaviansk form, 20. årh. H. 82. B. 42. D. 40. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

279627 5.500 DKK
905140 5.000 DKK
279627 4.800 DKK
905140 (Autobud) 4.600 DKK
279627 4.400 DKK
905140 4.200 DKK
279627 4.000 DKK