895/320
Fransk Louis Philippe kaminur af forgyldt og patineret bronze, Apollon med lyre og bue, base af 'Griotte rouge'. Paris, 19. årh.s midte. H. 68. B. 50. D. 18.
NB:Udgået
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul og Optræksnøgle medfølger.
Varia, møbler og tæpper, 10. juni 2020
Vurdering
Hammerslag