12104/​110

Skænk af hvidmalet og delvist forgyldt træ. Rokokoform, ca. 1930. H. 80. L. 208. D. 60.

Brugsslitage, herunder skrammer. Nøgle medfølger.

Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag