12104/110
Skænk af hvidmalet og delvist forgyldt træ. Rokokoform, ca. 1930. H. 80. L. 208. D. 60.
Brugsslitage, herunder skrammer. Nøgle medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag