1946/​641
Günther Förg: Uden titel. Sign. Förg 94, 17/75. Trykt hos Hostrup-Pedersen & Johansen. Litografi. Bladstørrelse 56×38. Uindrammet.

Be­skriv­el­se

Uden titel. Sign. Förg 94, 17/75. Trykt hos Hostrup-Pedersen & Johansen. Litografi. Bladstørrelse 56×38. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 12. november 2019

Moderne grafik

Kunstner

Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013)

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.250 kr.

1.250 kr.
1.200 kr.
1.150 kr.
1.100 kr.
1.050 kr.
1.000 kr.