2423/709
Sæt på fire pendler med lameller af stål. Udført hos Hans Følsgaard, Elektro HF belysning. H. 24. (4)
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 4. juni 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|