2442/227
Et par stager af sterlingsølv. Udfyldte. Régenceform, 20. årh. H. 21 cm. (2).
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud