2045/267
Diverse strygejern og stande af messing, stål og støbejern, greb af træ. Bl.a. Tyskland. 19. årh. Strygejern L. 19–24. (9)
En stand med reparation. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud