1842/614
Frodo Mikkelsen (f. 1974, d. Østerild, Thy 2024)
Fire kompositioner. Alle sign. Frodo Mikkelsen 07, 13/15. Litografi. Lysmål 20×28., 21×30 og 23×31. (4)
Én ramme uden glas. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag