2436/​128

Par franske Directoire armstole af mahogni, rigt udskåret med svaner og bladværk, sæder betrukket med hestehårsbetræk. 19. årh. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet betræk.

I Aarhus
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?