2045/284
Antikt Kasak Lori Pompak tæppe, Kaukasus. Klassisk medaljon. 19. årh. 228×157.
Jævnt slidt. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud