2438/649
Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)
Opstilling. Sign. i trykket VL samt med blyant V. Lundstrøm. Litografi i farver. Lysmål 31×25.
Litografiet stammer fra Klingens Jubilæumsbog 1917–42.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
1079766 (Autobud) | ||
850124 | ||
1079766 | ||
1152819 | ||
608955 (Autobud) | ||
1152819 | ||
608955 | ||
806575 (Autobud) | ||
608955 | ||
806575 (Autobud) | ||
1079766 | ||
806575 (Autobud) | ||
1079766 | ||
806575 (Autobud) | ||
1079766 | ||
806575 (Autobud) | ||
1079766 | ||
806575 |