2033/84
Syv Ferrari, fire Dodge Viper GT, Dodge 1997, to Chevrolet, tre Mercedes Benz, to Porche m.fl. 20 modelbiler af metal og plast. Mrk. Burago, Maisto, ERTL, Revell m.fl. Skala 1:18. L. 20–30. (20)
Proveniens: Dansk privatsamling.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mindre defekter og mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag