2032/82
Ludvig Jacobsen (f. Odense 1890, d. Vanløse 1957)
“Hvad Fatter gør er altid det rigtige”. Sign. Ludvig Jacobsen. Olie på lærred. 60×47.
Retoucheringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag