2431/​108

Kontrabas af poleret og lakeret træ. Serienummer 191156. Graveret med initialer. 20. årh. H. 187.

Trykmærke på den ene side. Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage, herinder mindre ridser og mærker.

Fra i Aarhus
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

102054 2.000 DKK