2142/​116

Et par kinesiske “Horseshoe” armstole af mørkpoleret elmetræ. 19. årh.s slutning. (2)

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

2.400 DKK

(Autobud) 2.400 DKK
2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK