2142/116
Et par kinesiske “Horseshoe” armstole af mørkpoleret elmetræ. 19. årh.s slutning. (2)
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag