John Olsen (f. Roskilde 1938, d. Herringe 2019)
“Tilegnelse”. Sign. John Olsen, 97. Litografier i farver, 88/100. Bladstørrelse 65×50. Uindrammede. (4)
Original mappe medfølger.
894873 | ||
890895 | ||
931783 | ||
894873 |