Foto endnu ikke klar
2013/​7593

Frodo Mikkelsen (f. 1974, d. Østerild, Thy 2024)

“Ærø Dream”. Sign. på bagsidsen Frodo Mikkelsen 2019. Olie på lærred. 200×200. Uindrammet.

Samtidskunst, 24. marts 2020

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag

21.000 DKK

21.000 DKK