Foto endnu ikke klar
2013/7593
Frodo Mikkelsen (f. 1974, d. Østerild, Thy 2024)
“Ærø Dream”. Sign. på bagsidsen Frodo Mikkelsen 2019. Olie på lærred. 200×200. Uindrammet.
Samtidskunst, 24. marts 2020
Vurdering
Hammerslag