2103/132
Ni par kaffekopper af porcelæn, dekorerede i farver og guld med blomster. Sign. LB. Kgl. P. 19. årh. (9)
Let slitage på guld. To par kopper med identisk blomstermotiv.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag