1927/​1574

Empireform bordlampe af forgyldt bronze, let konisk stamme på trepas fodstykke. 20. årh.s begyndelse. H. ekskl. montering 42 cm.

Aldersrelaterede spor.

Varia, 4. juli 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag